کد خبر: 945976 A

در استان البرز اتفاق اقتاد؛

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ از دستگیری باند سارقان حرفه ای موتور سیکلت با اعتراف به 5 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد

به گزارش ابلنا سرهنگ علی سلیمانی گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به مراجع قضائی و انتظامی مبنی بر سرقت موتور سیکلتش در سطح شهرستان ساوجبلاغ، دستگیری سارقان در دستور کار پلیس اگاهی این شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود : کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی 2 نفر از سارقان شدند و پس از یافتن مخفیگاه نامبردگان، در یک عملیات غافلگیرانه هر 2 آن ها دستگیر و یک دستگاه موتور سیکلت مسروقه از مخفیگاه سارقان نیز کشف کردند.

وی بیان کرد: در ادامه روند رسیدگی به پرونده، در بازجویی های به عمل آمده، سارقان به 5 فقره سرقت موتور سیکلت با همدستی 4 نفر دیگر اعتراف کردند .

سرهنگ سلیمانی با بیان این که هر 4 همدست متهمان در عملیات های جداگانه دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند، اظهار داشت: با تلاش ماموران هر 5 موتورسیکلت مسروقه در شهرستان های همجوار ساوجبلاغ کشف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ در پایان گفت: درصد قابل توجهی از جرائم و مشکلات ایمنی و امنیتی که برای شهروندان حادث می شود به دلیل عدم آگاهی و توجه آنان نسبت به این مسائل است که اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مستمر در حوزه قوانین و مقررات شهروندی و توجه به توصیه ها و هشدارهای پلیسی به ویژه از طریق رسانه های جمعی برای ارتقای سطح آموزش جامعه نقش موثری دارد.

 

دستگیری سارق فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر