کد خبر: 945942 A

با حضور عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور پروژه‌های مسکن مهر راکد و فاقد متقاضی شهرجدید هشتگرد به صورت ویدئو کنفرانس، بررسی و تعیین تکلیف شد.

به گزارش ایلنا، یدالله رحمانی عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور با اشاره به عملکرد خوب شهرهای جدید در توسعه مسکن ارزان قیمت ، تعیین تکلیف پروژه‌های فاقد متقاضی را با توجه به افزایش قیمت مسکن در تهران و سایر کلان شهرها موثر دانست و بیان کرد: بدون شک این مهم و همزمان افتتاح پروژه های مسکن‌مهر و البته احداث واحدهای مسکونی دیگر در قالب طرح اقدام‌ملی مسکن در شهرهای جدید ازجمله شهرجدیدهشتگرد در کنترل قیمت اجاره بها مسکن مهم است لذا در نظر است در شهرجدیدهشتگرد نیز ۷ هزار واحد در قالب طرح اقدام‌ملی مسکن احداث شود.

مسعود حق لطفی مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد نیز با اشاره به تعداد واحدهای مسکن مهر راکد و فاقد متقاضی در شهر جدید هشتگرد گفت: در شهر جدید هشتگرد ۱۴ هزار و ۶۸۰ واحد فاقد متقاضی وجود داشت که ۲ هزار و ۳۱۷ واحد آن عارضه دار و دارای مشکل حقوقی بوده است.

حق لطفی افزود: در زمان حاضر ۱۴۰۰ واحد عضو موثر و ثبت نامی جدید دارد و ۸ هزار و ۸۰۲ واحد راکد و فاقد متقاضی است و۲ هزار و ۸۹ واحد نیز به دلیل عدم آورده و پرداختی زیر ۵ میلیون تومان از سامانه حذف شده‌اند.

در نشست تعیین تکلیف واحدهای فاقد متقاضی مقرر شد، بخشی از این واحدها به طرح اقدام ملی مسکن و بخشی به خودمالکی واگذار شود.

شهر جدید هشتگرد مسکن مهر البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر