کد خبر: 945909 A

معاون اجتماعی دادگستری کل استان البرز وعده داد؛

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز، گفت: تلاش ما در جلسات کمیته حقوقی و قضایی، ایجاد رویه واحد در رسیدگی به پرونده های مواد مخدر، رفع نارسایی و تنگناهای حقوقی و قضایی در این حوزه و رسیدگی به پرونده های مواد مخدر در شعب واحد است.

به گزارش ایلنا، جعفر داراب خانی که طی ابلاغ رئیس کل دادگستری البرز به سمت رئیس کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز منصوب گردید در اولین نشست کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بر لزوم هماهنگی و تعامل روزافزون میان دستگاه های متولی در حوزه مبارزه با مواد مخدر تأکید کرد.

وی ضمن بحث و بررسی درباره قانون مبارزه با مواد مخدر، اظهار کرد: در چند سال اخیر در حوزه های مقابله، پیشگیری و توانمندسازی معتادان، رویکردهای خاصی اتخاذ کرده ایم و به موفقیت هایی نیز دست یافتیم.

وی افزود: تلاش ما در جلسات کمیته حقوقی و قضایی، ایجاد رویه واحد در رسیدگی به پرونده های مواد مخدر، رفع نارسایی و تنگناهای حقوقی و قضایی در این حوزه و رسیدگی به پرونده های مواد مخدر در شعب واحد است.

این مقام قضایی تصریح کرد: تلاش به منظور عملیاتی کردن مراکز ماده 16 و بازاجتماعی کردن معتادان از جمله اقدامات مؤثری است که به موازات فعالیت های کمیته مذکور، در حال انجام است.

مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان البرز، دادستان های عمومی و انقلاب شهرستان های البرز، قضات و رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز از اعضای کمیتة مذکور و مدعوین این جلسه بودند.

 

معاون دادگستری البرز مواد مخدر در البرز جعفر داراب خانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر