کد خبر: 945791 A

در خراسان رضوی رخ داد؛

کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در جست وجوی راننده قاتلی هستند که زمستان سال گذشته به خاطر 20 هزار تومان کرایه، مسافرش را کشت و متواری شد.

به گزارش ایلنا، این جنایت وحشتناک اوایل صبح هشتم دی سال 98 در خیابان خیام 63 مشهد در حالی اتفاق افتاد که راننده تاکسی تلفنی با عصبانیت در منزل مسافرش را به صدا درآورد تا طلب 20هزار تومانی کرایه‌اش را وصول کند اما سعید مسافر 32 ساله که از این اقدام راننده در آن ساعت صبح به شدت دلگیر شده بود با او به مشاجره پرداخت چرا که سعید همواره از تاکسی مهدی (قاتل) برای سفرهای درون شهری استفاده می کرد و انتظار نداشت راننده مذکور برای 20 هزار تومان باقی مانده کرایه در آن ساعت صبح به منزلش برود.

مشاجره گلایه آمیز سعید به عصبانیت بیشتر راننده انجامید و او ناگهان در میان فریادهای دلخراش، چاقوی دسته زردش را بیرون کشید و در میان جملات تهدیدآمیز، سینه مسافرش را هدف گرفت و او را نقش بر زمین کرد.

این ضربه غضب آلود به گونه ای بود که تیغه چاقوی بزرگ قفسه سینه جوان 32 ساله را شکست! «مهدی خوشخو» (راننده 39 ساله) پس از ارتکاب این جنایت هولناک در حالی به طرف پرایدش دوید که چند تن از اهالی خیابان زمرد در خیام 63 با دیدن این صحنه دلخراش به تعقیب وی پرداختند اما او با سرعت سرسام‌آوری از محل گریخت.

دقایقی بعد هنگامی نیروهای اورژانس پیکر غرق در خون سعید را به بیمارستان رضوی مشهد رساندند که او بر اثر عوارض ناشی از اصابت ضربه چاقو جان سپرده بود و کودک یک ساله اش از آغوش گرم پدر محروم شد.

با حضور قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل وقوع جنایت، تحقیقات گسترده ای در این باره آغاز و مشخص شد قاتل فراری در منطقه پنجتن مشهد سکونت دارد اما بعد از ارتکاب قتل به مکان نامعلومی گریخته است.

بنابراین گزارش در حالی که ردیابی های اطلاعاتی با دستور قاضی میرزایی برای دستگیری قاتل فراری ادامه دارد، پلیس از شهروندان خواست چنانچه از مخفیگاه قاتل که تصویر وی چاپ شده است اطلاعی دارند، با تلفن های 110 یا 21825267 پلیس آگاهی تماس بگیرند.

خوشرو

پلیس آگاهی تاکسی خراسان رضوی زمستان جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر