کد خبر: 945783 A

با حضور معاون رئیس جمهور؛

آیین کلنگ زنی 2 هزار واحدی مسکن محرومین استان زنجان با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور امروز کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، همزمان با سفر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و جمعی از مسئولان ارشد استانی، مجموعه 2 هزار واحدی مسکن محرومین استان زنجان در روستای احمد کندی شهرستان ایجرود کلنگ زنی شد.

همچنین با حضور نوبخت، عملیات بازسازی واحدهای مسکونی ناشی از حوادث سال 98 استان زنجان به اتمام رسید.

این مراسم که در روستای احمد کندی شهرستان ایجرود برگزار شد، یکی از واحدهای بازسازی شده ناشی از حوادث سال 98 که در تاریخ 22 مهرماه سال 98 جهت بازسازی انعقاد قرارداد شده بود، افتتاح شد.

گفتنی است این واحد مسکونی  با زیربنایی بالغ بر  72 متر مربع بوده که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برای بازسازی و تکمیل این واحد 40 میلیون تومان تسهیلات از اعتبارات حوادث سال 98،  10 میلیون تومان کمک بلاعوض برای احداث و 6 میلیون تومان نیز کمک اجاره بها به صورت بلاعوض پرداخت کرده است.

همچنین 49 هزارمین واحد مسکونی مقاوم سازی و نوسازی شده مسکن روستایی استان زنجانبا حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افتتاح شد.

این واحد مسکونی با زیربنایی بالغ بر 90 متر مربع بوده که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی ونوسازی مسکن روستایی مبلغ 40 میلیون تومان، 8 میلیون تومان کمک بلاعوض برای احداث و 8 میلیون تومان نیز از محل حساب 100 امام (ره) برای تکمیل واحد پرداخت کرده است.

معالون رئیس جمهور/ نوبخت/آیین کلنگ زنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر