کد خبر: 945704 A

رئیس شورای شهر کلاته رودبار مطرح کرد:

رئیس شورای شهر کلاته رودبار با اشاره به اینکه کارگران و کارمندان شهرداری این شهر 3 ماه است حقوق نگرفتند، گفت: اگر برای پرداخت حقوق کارگران و کارمندان تلاش نشود این موضوع به یک بحران تبدیل می شود.

به گزارش ایلنا، قربان جنتی شامگاه یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات شهر کلاته رودبار به میزبانی سالن جلسات شورای شهر افزود: تنها منبع کسب درآمد شهرداری شهر کلاته رودبار مجموعه تفریحی گردشگری چشمه علی بوده که به شهرداری این شهر واگذار شده بود اما متاسفانه بر اثر شیوع بیماری کرونا این مجموعه از اواخر بهمن ماه سال گذشته تعطیل شد. 

وی اضافه کرد: شهرداری شهر کلاته رودبار 700 میلیون تومان از شرکت آب و فاضلاب استان سمنان طلب دارد که اگر این مبلغ پرداخت شود بخشی از حقوق کارگران و کارمندان که به تاخیر افتاده پرداخت خواهد شد. 

رئیس شورای شهر کلاته رودبار با اشاره به اینکه یکی از نیازهای مردم این شهر تامین آب شرب است، افزود: برای تکمیل آب شرب شهر کلاته رودبار 2 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است و امیدواریم این میزان اعتبار تامین و این پروژه به بهره برداری برسد. 

وی تصریح کرد: یکی از خواسته های دامداران و عشایر شهر کلاته رودبار برق رسانی به دامداری ها است که انجام این کار اتفاق بسیار بزرگی در سطح منطقه خواهد افتاد و از مسئولان انتظار داریم نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند. 

وی گفت: زمین چمن فوتبال شهر کلاته رودبار که از مطالبات جوانان این شهر است به دلیل کوتاهی پیمانکار، چمن این مجموعه به صورت 100 درصد خشک شد و اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برای رفع این مشکل چاره اندیشی کند تا در اختیار جوانان قرار گیرد.

شرکت آب و فاضلاب شهرداری کلاته رودبار اداره ورزش و جوانان دامغان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر