کد خبر: 945694 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: آموزش های فنی و حرفه‌ای تاثیر بسزایی در حوزه تولید و اشتغال دارند و این یک اصل برای توسعه جامعه است .

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین ، هدایت الله جمالی پور در پنجمین روز از هفته ملی مهارت با حضور در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان قزوین اظهار کرد: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای یک اصل برای توسعه است که باید به جهش مهارت افزایی توجه ویژه ای شود.

استاندار قزوین افزود: نقش آموزش درتولید و توسعه کشور مهم و بسیار بارز است ،آموزش در صنعت ،خدمات و کشاورزی باید مورد توجه قرار گیرد و کیفیت آموزش و تولید ارتقاء پیدا کند ، در زمینه آموزش  و مهارت ، فنی و حرفه‌ای خوش درخشیده اند و باید از آنان قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین اصل دستگاه ها اعتماد سازی است، ادامه داد: مردم باید اعتماد کنند هزینه ای که صرف آموزش می کنند چندین برابر به دست می آورند و شما را شریک خود قلمداد خواهند کرد و از ظرفیت شما برای ارتقای خود بهره خواهند گرفت .

جمالی پور خاطرنشان کرد: در تمام جوامع پیشرفته آموزش مهم‌ترین عامل توسعه نام برده می شود ، نیروی انسانی محور توسعه است و یکی از مولفه هایی که آن را توانمند می کند آموزش است .

 

 

 

اشتغال اقتصاد جامعه دولت فنی و حرفه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر