کد خبر: 945662 A

مدیر کل ورزش و جوانان استان خبرداد:

مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین از تعطیلی تمامی اماکن ورزشی دولتی و خصوصی استان قزوین بر اساس تصمیم ستاد کرونای استان، از امروز -۶مردادماه-به مدت ۲ هفته خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عباس علایی مقدم با اعلام این خبر گفت:پیش از این فعالیت اماکن ورزشی، باشگاه‌ها، استخرها و رشته‌های ورزشی در شهرهایی که از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا دارای وضعیت سفید اعلام می‌شدند بلامانع بود اما با شیوع موجب دوم کرونا برای تعطیلی آنها تصمیم گیری شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اضافه کرد: هم اکنون وضعیت شهرستان‌های تاکستان، قزوین و بوئین زهرا از نظر شیوع ویروس کرونا قرمز است و برخی محدودیت‌ها از جمله تعطیلی اماکن ورزشی به مدت ۲ هفته در آنها اعمال خواهد شد.

علایی مقدم افزود: ما تابع سیاست‌ها و تصمیمات ستاد استانی و ملی مقابله با کرونا هستیم و در صورت تغییر وضعیت شهرها از قرمز به زرد یا سفید و یا بالعکس باید تصمیمات جدید بهداشتی در خصوص وضعیت فعالیت‌های ورزشی در آنها اتخاذ شود.

 وی با اشاره به پیگیری تخصیص تسهیلات به باشگاه‌های ورزشی استان که از کرونا خسارت دیده‌اند، افزود: ۷۳۳ میلیارد تومان اعتبار برای اصناف و مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان تخصیص یافته و افراد متقاضی می‌توانند با مراجعه به سامانه کارا برای دریافت این تسهیلات ثبت نام کنند.

 

 

استان قزوین دولتی و خصوصی ورزش و جوانان ویروس اماکن ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر