کد خبر: 945544 A

سرپرست فرماندهی انتظامی پارسیان خبر داد:

سرپرست فرماندهی انتظامی پارسیان از شناسایی و دستگیری سارق اماکن مذهبی و دولتی با کشف 7 فقره سرقت خبرداد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سرهنگ سید غلامرضا حسینی در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان پارسیان در پی وقوع چند فقره سرقت از اماکن مذهبی و دولتی و متواری شدن سارقان، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقین را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران با اشرافیت اطلاعاتی، بهره‌گیری از شیوه های پلیسی و گشت زنی‌های مستمر و هدفمند مخفیگاه سارقان سابقه دار را در یکی از مناطق حاشیه ای این شهرستان شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی اظهار کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی و تخصصی به جرم ارتکابی خود و 7 فقره سرقت از اماکن مذهبی و دولتی اعتراف کرده و سرقت کولرهای گازی اماکن مذهبی و دولتی با همدستی دو نفر دیگر اهل و ساکن شهرستان لامرد و انتقال آنها به شهرستان های عسلویه و لامرد معترف شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی پارسیان با اشاره به معرفی متهم دستگیر شده به مراجع قضایی، با هدف پیشگیری از وقوع سرقت از عموم شهروندان خواست ضمن توجه جدی به حفظ و نگهداری اموال، منازل و محل کسب خود، در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه مورد مشکوک در اسرع وقت از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیس 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

پلیس آگاهی تلفن جرم سرقت فرماندهی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر