کد خبر: 945490 A

عباسی مطرح کرد:

مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: 69 درصد مردم استان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند تا از خدمات نظام بیمه سلامت در مراکز درمانی بهره مند شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دکتر عباسی مدیرکل بیمه سلامت استان سیستان وبلوچستان با رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی در راستای تعامل و همکاری به منظور تخصیص اعتبارات و مطالبات مراکز درمانی بیمه سلامت در جهت ارائه خدمات مطلوبتر به جامعه بیمه شدگان دیدار کرد.

 مدیر کل بیمه سلامت استان در ابن دیدار گفت: با همت و تلاش دولت توانسته ایم 69 درصد مردم استان را تحت پوشش بیمه سلامت قرار دهیم تا از خدمات نظام بیمه سلامت در مراکز درمانی بهره مند شوند.

عباسی تصریح کرد: از اولویت های مهم سازمان ، اجرای برنامه نسخه نویسی الکترونیکی در بخش خصوصی و استحقاق سنجی در مراکز درمانی است که از هدر رفت منابع جلوگیری می کند.

دکتر فاضلی رئیس مجمع نمایندگان استان در ادامه این دیدار گفت: مردم ما در بحث سلامت و درمان احساس آسایش و آرامش خاطر دارند و دولت را در کنار خودشان می بینند و احساس امنیت می کنند.

 نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی ورئیس مجمع نمایندگان استان افزود: بیمه سلامت با  رویکرد عدالت اجتماعی در راستای طرح تحول نظام سلامت وپرداخت مطالبات  دانشگاهای علوم پزشکی استان توانسته گامهای موثری در جهت حفظ سلامت محوری  مردم  در بحث بیماری کرونا دراستان برداشته است. 

وی تصریح کرد:حفظ جایگاه و منزلت وشخصیت افراد جامعه در مراکز درمانی در موقع نیاز بسیار مهم است که بیمه سلامت توانسته نیاز بیمه ای بیماران را مرتفع سازد.

فاضلی بیان داشت: یکی از اهداف اصلی نمایندگان پیگیری اعتبارات سازمانهای بیمه گر است تا منجر به تامین منابع موسسات درمانی شده و مردم ما مشکل هزینه درمانی را نداشته باشند.

پوشش سلامت سیستان و بلوچستان مراکز درمانی نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر