کد خبر: 945353 A

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور:

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور گفت: یکی از شاخص‌های توسعه در دنیای امروز آموزش‌های مهارتی است که خوشبختانه استاندار البرز با درک صحیح از این موضوع در تلاش است تا با برقراری ارتباط تنگاتنگ میان دانشگاه و صنعت زمینه رشد و توسعه اقتصادی استان را فراهم کند.

به گزارش ایلنا، ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با بیان این مطلب در جلسه شورای مهارت استان که به ریاست استاندار البرز در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک روز ملی کارآفرینی و آموزش های فنی و مهارتی اظهار داشت: امضای این تفاهم نامه همکاری ماحصل پیگیری های مداوم استاندار البرز است که با همت و پشتکار در صدد تحقق اهداف و سیاست های دولت در حوزه تولید و اشتغال است.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با تاکید بر اینکه میل و توجه دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به سمت تقاضای نیروی کار آموزش دیده است، گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای کشور دانشگاهی ماموریت گراست که وظیفه تربیت تکنسین نیروهایی که در تولید واقع می شوند بر عهده دارد.

وی افزود: یکی از شاخص های توسعه در دنیای امروز آموزش های مهارتی است که خوشبختانه استاندار البرز با درک صحیح از این موضوع در تلاش است تا با برقراری ارتباط تنگاتنگ میان دانشگاه و صنعت زمینه رشد و توسعه اقتصادی استان را فراهم کند.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور تقاضا محوری و توجه به تقاضای بازار کار را بسیار حائز  اهمیت عنوان کرد و گفت: باید از سوی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور به سمتی حرکت کنیم که خروجی آن منجر به اشتغال، رشد اقتصادی و بهره وری شود.

استان البرز تفاهم نامه رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر