کد خبر: 945151 A

در کرمان رخ داد؛

بر سر اختلافات ملکی در بافت کرمان مرد 51 ساله به وسیله چاقو به قتل رسید.

به گزارش ایلنا، روز جمعه سوم مرداد ماه جاری نزاع خونینی بین دو مرد از سوی اهالی یکی از محله‌های بافت کرمان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد.

به دنبال این خبر، بلافاصله مأموران راهی محل حادثه شدند و با بدن نیمه ‌جان مردی ۵۱ ساله که با ضربه چاقو زخمی شده بود، مواجه شدند.

ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند این فرد در جلوی منزلش از ناحیه سینه و شکم هدف اصابت و ضربه چاقو قرار گرفته و به سختی نفس‌ می‌کشد که بلافاصله با هماهنگی اورژانس 115 فرد زخمی به بیمارستان منتقل شد که لحظاتی بعد هنگام انتقال به بیمارستان به‌علت شدت خون ریزی جان سپرد.

تصاویر دوربین های مداربسته قاتل کرمانی را لو داد

با قتل مرد، موضوع به بازپرس کشیک قتل اعلام شد و تحقیقات برای دستگیری عامل این نزاع خونین ادامه یافت.

فرمانده انتظامی شهرستان بافت گفت: با حضور سریع چند گروه از پلیس های تخصصی و بررسی تصاویر دوربین های مدار بسته محل حادثه، قاتل شناسایی و در کمتر از 24 ساعت عامل این نزاع مرگبار در مخفی‌گاهش در یک نقطه دیگر از شهر دستگیر شد.

سرهنگ"میرافضلی" افزود: با انتقال قاتل به مقرانتظامی، متهم مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت و اعتراف کرد درگیری و نزاع ما به دلیل اختلاف ملکی بود که منجر به قتل شد.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: داشتن هرگونه اختلاف با دیگران هیچ‌گاه دلیل موجهی برای افزایش تنش و ایجاد زمینه های درگیری با افراد نیست چرا که در این صورت ممکن است فرد به سبب عصبانیت لحظه‌ای دست به این گونه اقدامات مجرمانه و جبران ناپذیر بزند و علاوه بر گرفتن حق حیات از دیگری خود را نیز برای تمام عمر گرفتار زندان یا دیگر مجازات های سنگین این نوع جرایم کند.

بیمارستان دوربین فرمانده انتظامی شهرستان قتل مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر