کد خبر: 945102 A

امروز انجام شد؛

مشکلات ۶ واحد تولیدی استان قزوین امروز با حضور عیسی قبادی معاون اقتصادی استاندار قزوین در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به صورت منظم و مستمر با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان تشکیل جلسه داده و در راستای شعار جهش تولید مشکلات واحدهای تولیدی استان را رسیدگی می‌کند.

در این جلسه مشکلات ۶ واحد تولیدی استان در زمینه رفع سوء اثر چک برگشتی، بررسی مهلت جهت تعهدات ارزی، تخصیص سوخت، جلوگیری از تملک واحد تولیدی و مساعدت در خصوص بدهی شرکت بحث و بررسی شد.

عیسی قبادی معاون اقتصادی استاندار قزوین در این جلسه گفت: در سال جهش تولید همه دستگاه‌ها باید تمامی توان و تلاش خود را برای جلوگیری از توقف تولید و تثبیت وضعیت اشتغال بنگاه‌های اقتصادی و صنایع استان به کار گیرند.

قبادی افزود: صنعتگران و تولیدکنندگان، سربازان عرصه جنگ اقتصادی هستند و باید در این شرایط اقتصادی زمینه را برای فعالیت و تلاش آنها به شکلی بهتر فراهم کنیم.

عزیزاله افضلی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز در این جلسه با اشاره به اهتمام برای گره گشایی از واحدهای تولیدی نیمه فعال و راکد استان در سال جهش تولید، گفت: سازمان صمت با رصد مداوم صنایع استان، واحدهای دارای مشکل را شناسایی و عارضه‌یابی کرده و به فراخور وضعیت هر کدام، راه‌حل‌های ممکن را برای رفع مشکل در ستاد تسهیل ارایه می‌کند.

رئیس سازمان صمت استان افزود: برخی از واحدهای تولیدی استان با مشکلات سوء مدیریتی و برخی با کمبود مواد اولیه مواجه هستند که باید برای حل مشکلات آنها در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید متناسب با وضعیت موجود، تصمیم گیری کرد.

استان قزوین چهار هزار واحد تولیدی و ۱۵ شهرک و ناحیه صنعتی دارد.

استان قزوین جنگ شرایط اقتصادی مشکلات معاون اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر