کد خبر: 945074 A

با ارتقای تعاملات دستگاه‌های اجرایی محقق شد؛

رئیس شیلات شهرستان قشم به همراه فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قشم در راستای رفع مشکلات جامعه صیادی دیدار کرد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، در این دیدار رئیس شیلات شهرستان قشم با بیان اینکه مشکلات حوزه سوخت از جمله حمل و نقل آن معیشت جمعی از صیادان جزیره قشم را در تنگنا قرار داده، گفت: علت این امر نبود  جایگاه سوخت در اسکله صیادی شهر قشم است که سبب شده این قشر برای تامین سوخت خود به جایگاه‌های درون شهری مراجعه کنند.

محمد پرورش افزود: صیادان تا چندی پیش سوخت را از جایگاه روستای طولا واقع در حدود پنج کیلومتری شهر قشم تهیه و به اسکله منتقل می‌کردند که اخیرا محل سوخت‌گیری آنان به روستای رمچاه در حدود ۱۸ کیلومتری تغییر یافته است.

وی ضمن تشکر از همکاری مسئولان و دستگاه های اجرایی شهرستان قشم، اضافه کرد: خوشبختانه طی دیدار با امام جمعه این شهرستان و همچنین نشست مشترکی با نیروی انتظامی و دستگاه‌های مرتبط با حمایت فرمانداری شهرستان روند حل مشکل آغاز شده است.

پرورش با بیان اینکه ماشین ویژه حمل سوخت برای صیادان این منطقه در نظر گرفته خواهد شد تا سوخت مورد نیاز را به اسکله منتقل کند، تصریح کرد: انتظار است تعاونی یا نماینده ای از جامعه صیادی منطقه نیز به موضوع ورود کرده و پخش سوخت به صورت خرد در اسکله را بر عهده بگیرند.

جامعه حمل و نقل دستگاه های اجرایی قشم مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر