کد خبر: 945036 A

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: دستیاران مدیرعامل در امور جوانان، با هدف ارتقای نقش آفرینی جوانان در فعالیت های اجتماعی و بشر دوستانه منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حسن آصفی در این رابطه اظهار داشت: جوانان، توان قابل اتکاء هر جامعه ای هستند و می توانند نقش حائز اهمیتی در مدیریت فعالیت های اجتماعی به ویژه در حوزه های فرهنگی و اقدامات عام المنفعه داشته باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین افزود: مشارکت داوطلبی جوانان در حوزه تصمیم سازی ها و هدف گذاری های کوتاه و بلند مدت می تواند تجربه ای موثر و بسیار مفید در راستای تربیت مدیران جوان و بهره مندی از اندیشه های نابشان باشد.

وی ادامه داد: در جهت مشارکت بیشتر جوانان در حوزه تصمیم سازی ها و هدف گذاری های کوتاه و بلند مدت و افزایش ایفای نقش جوانان در مشارکتهای اجتماعی و ارائه راهکارهای مناسب و خلاقانه در برنامه های پیش رو انتخاب دستیاران جوان در این جمعیت انجام پذیرفت.

وی در ادامه عنوان کرد: در این راستا دو نفر از اعضای جوان، مستعد، توانمند، فعال و خلاق این جمعیت به نام های سهیلا بختیاری و اسماعیل همت به عنوان دستیار داوطلب مدیرعامل در امور جوانان، انتخاب شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان اشاره کرد: امیدواریم این دستیاران جوان با همفکری دبیران کانون ها و اعضای فعال و نیز صاحبنظران، معاونت جوانان و کارشناسان این حوزه تلاش نموده تا گامی موثر در تحقق اهداف انسانی جمعیت هلال احمر برداشته شود.

قابل ذکر است طی جلسه ای با حضور  معاون امور جوانان و رئیس اداره دانشجویی و جوانان استان  ابلاغ خانم سهیلا بختیاری و آقای اسماعیل همت به عنوان دستیاران جوان، توسط مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین به آنها اهدا شد و نیز به جهت فعالیت خانم سهیلا بختیاری در دوره دبیری کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین و نیز فعالیتهای چند جانبه ایشان در حوزه نشر فرهنگ بشردوستی و خدمات عام المنفعه از ایشان در این جلسه تقدیر به عمل آمد.

 

جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان معاون هلال احمر هلال احمر استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر