کد خبر: 944960 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: با روندی که در البرز طی می شود و با توجه به رشد تولید و اشتغال استان، انتظار می رود وزیر نیرو مانند همیشه همراهی لازم را با مطالبه مردمی داشته باشد و به سهم حق آبه البرز از محل سدهای امیرکبیر و طالقان اضافه شود.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در بازدید از سد و نیروگاه امیرکبیر که روز شنبه با همراهی مهدی عسگری نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، با اشاره به اینکه موضوع آب در کل کشور و به تبع آن البرز از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: این سد در شبانه روز به طور متوسط 45 مگاوات برق تولید می کند و به شبکه دیسپاچینگ ملی تزریق می شود.

وی با بیان اینکه سد امیرکبیر اکنون ذخیره خوبی دارد، ادامه داد: سالانه حدود 80 هزار نفر به جمعیت البرز افزوده می شود از این رو در حال رایزنی برای افزایش حق آبه البرز از محل سدها برای مصارف خانگی و صنعتی هستیم.

شهبازی گفت: امید است با روندی که در البرز طی می شود و تولید و اشتغال در حال رشد است، وزیر نیرو مانند همیشه همراهی لازم را با مطالبه مردمی داشته باشد و به سهم حق آبه البرز از محل سدهای امیرکبیر و طالقان اضافه شود.

وزیر نیرو استاندار البرز، حق آبه البرز سد امیرکبیر و طالقان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر