کد خبر: 944936 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: شاغلان و مراکز فرهنگی و هنری بدون بیمه فقط تا پنجم مردادماه جاری فرصت دارند تا برای دریافت تسهیلات کرونا در سامانه اینترنتی کارا ثبت نام کنند.

به گزارش ایلنا از رشت،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: ارسال پیامک اطلاع رسانی و دعوت از متقاضیان مشمول دریافت تسهیلات از روز پنجشنبه ۱۲ تیرماه امسال آغاز شده است و متقاضیان مشمول می‌توانند تا فردا (5 مرداد 1399) با مراجعه به سامانه کارا به نشانی https://kara.mcls.gov.ir ثبت‌نام کنند.

فیروز فاضلی اذعان کرد: از صاحبان کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دارای مجوز از فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای کد تأمین اجتماعی که تاکنون موفق به ثبت تقاضای دریافت تسهیلات کرونایی در سامانه کارا نشدند، درخواست می‌شود تا تاریخ یادشده نسبت به ثبت تقاضای خود در بخش بنگاه‌های رسمی در این سامانه اقدام کنند.

وی همچنین گفت: طبق اعلام رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ متقاضیانی که دارای سابقه فعالیت های هنری بوده و یا خبرنگارانی که فعال هستند اما فاقد بیمه هستند نیز به بخش متقاضیان فاقد بیمه در سایت کارا مراجعه کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ادامه داد: فعالان هنری یا رسانه‌ای که دارای مجوز فعالیت هنری یا رسانه‌ای از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند ولی خودشان نسبت به امر بیمه اقدام کرده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به بخش متقاضیان خویش فرمایی، تا مهلت یاد شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

پیامک فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آخرین مهلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر