کد خبر: 944905 A

استاندار قزوین:

استاندار قزوین گفت: ستاد همدلی و کمک‌های مومنانه در استان قزوین تا زمان شکست کرونا برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان با استفاده از ظرفیت کمک‌های مردمی و خیران فعال است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت اله جمالی‌پور در آئین آغاز به کار نهضت تعاون و احسان (مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی مومنانه) که با هدف کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا کلید خورده است، اظهار کرد: رزمایش مواسات و کمک های مومنانه پس از توصیه و فرمان مقام معظم رهبری با محوریت نماینده ولی فقیه در قزوین، سپاه صاحب الامر(عج) استان، ائمه جمعه و جماعات شهرها و روستاها، ستاد فرمان اجرایی امام و دستگاه های حمایتی شکل گرفته و همچنان به شکل پررنگ ادامه دارد.

استاندار قزوین بیان‌کرد: صنعتگران، اصناف و بازاریان قزوینی نیز در پیشبرد اهداف این ستاد و ارائه کمک‌های مومنانه به نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا خوش درخشیده اند و باید از آنان قدردانی کرد.

جمالی پور با بیان اینکه در کنار فعالیت های این ستاد دستگاه های حمایتی همچون کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی نیز در کمک به آسیب دیدگان و محرومان تحت پوشش به طور مستمر فعال بوده و در حال خدمت هستند و همچنین دولت نیز در چند مرحله کمک‌های معیشتی تدارک دیده است،افزود: مجموعه این فعالیت ها و اقدامات نیکوکارانه موجب‌شده تا قدری از فشارهای ناشی از کرونا بر روی اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند کاسته شود.

وی خاطرنشان کرد: ویروس کرونا با همه تهدیدات خود موجب تقویت تعامل و همدلی و مواسات در جامعه ما شد و صحنه‌های زیبا و بی نظیری را در میهن اسلامی ما خلق کرد که ناشی از توجه مردم ما به ارزش‌های دینی و اخلاقی است.

مقام عالی دولت در استان از صنعتگران و اصناف و افرادی که از توان کافی برای ارائه کمک به نیازمندان در شرایط فعلی برخوردار هستند دعوت کرد تا به نهضت تعاون و احسان بپیوندند.

استان قزوین استفاده از ظرفیت کمک های مردمی نماینده ولی فقیه ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر