کد خبر: 944865 A

پس از ناکامی در امر گلزنی مقابل شهرخودرو؛

مهاجم جوان و بومی تراکتور با استوری توهین‌آمیز خود خشم هواداران این تیم را برانگیخته است.

به گزارش ایلنا، تراکتوری‌ها در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال پنجشنبه شب در خانه شهر خودرو با تساوی بدون گل متوقف شدند تا 2 امتیاز حساس را در راه کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا از دست بدهند.

شاگردان ساکت الهامی در این دیدار نمایش ضعیفی داشتند و تنها موقعیت گلزنی آنها در دقیقه 73 بازی شکل گرفت که محمدرضا آزادی با حرکت پا به توپش وارد محوطه جریمه حریف شده و شوت خود را از زوایه بسته با بی‌دقتی به آسمان زد.

مهاجم جوان و بومی تراکتور که بهترین فرصت تیمش را به هدر داده بود، در پایان مسابقه پایین‌ترین نمره را از رسانه آماری «متریکا» دریافت کرد و همین عملکرد ناامیدکننده باعث شد تا او با موجی از انتقادات مواجه شود.

استوری محمدرضا آزادی

اما واکنش آزادی به این انتقادات بسیار توهین‌آمیز بود و او با بارگذاری استوری فوق حاشیه‌ساز شد تا جایی که اکثر صفحات هواداری در فضای مجازی از باشگاه خواستند تا عذر این بازیکن را بخواهند.

باشگاه تراکتور هنوز هیچ عکس‌العملی در قبال حواشی بوجود آمده و استوری زننده بازیکن جوان تیمش نشان نداده و فعلا همه چیز در این باشگاه آرام است!

این گزارش می‌افزاید، محمدرضا آزادی از محصولات آکادمی تراکتور است که در لیگ هفدهم به دنبال محرومیت این تیم از نقل‌وانتقالات توسط یحیی گل‌محمدی سرمربی وقت سرخ‌پوشان به تیم بزرگسال فراخوانده شد.

آزادی در این رقابت‌ها با گلی که در هفته ششم مقابل سایپا به ثمر رساند، با 17 سال سن به جوان‌ترین گلزن تاریخ تراکتور در لیگ برتر تبدیل شد.

این بازیکن در فصل جاری 14 بار برای تراکتور در مسابقات لیگ برتر و جام حذفی به میدان رفته و طی این بازی‌ها 2 مرتبه گلزنی کرده که در هفته‌های هشتم و نهم لیگ به ترتیب در برابر صنعت‌نفت و استقلال بود.

استقلال تساوی بدون گل خشم رسانه جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر