کد خبر: 944765 A

استاندار کرمانشاه:

استاندار کرمانشاه گفت: بر اساس مصوبه ستاد کرونا تالارها از فردا می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شوند‌.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست ستاد کنترل و مقابله با کرونا اظهار داشت: تالارها نزدیک به ۵ ماه است که تعطیل هستند و به همین دلیل برای بازپرداخت تسهیلات بانکی و قبوض آب و برق و بیمه پرسنل دچار مشکل شده اند.

وی افزود: براساس مصوبه ستاد کرونا تالارها از فردا می توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی شوند‌.

 بازوند ادامه داد: خوشبختانه کرمانشاه جزو سه استانی است که شاهد سیر نزولی بیماری کرونا بوده است و این اتفاق خوب به دلیل زحمات ستاد کرونا استان، دانشگاه علوم پزشکی و مردم بوده است.

وی عنوان کرد: بر اساس برآوردها خوشبختانه ۶۵ درصد مردم پروتکل های بهداشتی را‌ رعایت می کنند و باید همچنان این روند به شکل بهتری تداوم داشته باشد تا بتوان این بیماری را کنترل کرد. 

استاندارکرمانشاه با اظهار نارضایتی از عدم رعایت کافی پروتکل‌ها در مطب پزشکان اظهار داشت: پروتکل‌های بهداشتی در برخی مکان‌ها مانند اتاق انتظار مطب پزشکان هنوز رعایت نمی‌شود و انتظار می رود پزشکان به عنوان الگوی جامعه در رعایت این پروتکل ها اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: عزاداری امام‌حسین (ع) با تاریخ، فرهنگ و آیین مردم ایران عجین شده است و‌ امسال نیز این آیین با رعایت پروتکل های بهداشتی به شکل شایسته ای برگزار می شود. 

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه عنوان کرد: کنکور نیز طبق برنامه و با رعایت پروتکل های بهداشتی در موعد مقرر برگزار می شود.

استان کرمانشاه بیماری کرونا ویروس بازگشایی تالار ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر