کد خبر: 944677 A

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان زنجان:

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان زنجان گفت: مشکل آب شرب ۹۰ درصد روستاهای تحت حمایت قرارگاه پیشرفت و آبادانی زنجان تا پایان امسال حل می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، فرشاد پیری در جمع خبرنگاران به ارائه گزارشی از عملکرد این قرارگاه در استان زنجان پرداخت و گفت: این قرارگاه در محورهای فرهنگی و اجتماعی، سلامت، اشتغال و معیشت، تعلیم و تربیت و عمران و زیرساخت فعالیت می‌کند.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان زنجان، با یادآوری اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان زنجان در حال خدمت رسانی به سه دهستان قره پشتلو زنجان، شیوانات خدابنده و اوریاد ماهنشان است، ادامه داد: این قرارگاه در حوزه اشتغالزایی هم خدمات قابل توجهی دارد.

وی ادامه داد: در همین راستا دوره های آموزشی، بازاریابی، ایجاد اشتغال، خدمات رسانی و افزایش بهره وری در روستاها انجام شده است.

این مقام مسئول به اقدامات انجام شده در حوزه عمرانی قرارگاه در استان زنجان اشاره کرد و گفت: در همین راستا ۵۷ پروژه زیرساختی و حیاتی در روستاها اجرا شده است.

پیری از دیگر اقدامات این قرارگاه را حمایت از دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت  عنوان کرد و یادآور شد: این قرارگاه در زمینه کمک به دانش آموزان بازمانده از تحصیل در حوزه تعلیم و تربیت هم پیشتاز است.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان زنجان ادامه داد: حل مشکل آب ۹۰ درصد روستاهای تحت پوشش قرارگاه تا پایان سال جاری هم در دستور کار است.

به گفته وی، تهیه و توزیع بسته های بهداشتی، معیشتی، ذبح قربانی و توزیع در بین نیازمندان و آموزش، چهره به چهره از اهم فعالیت ها در حوزه سلامت و استقرار ۱۸روحانی در روستاهای محروم جهت حل مشکلات روستاییان  و … ‌از فعالیت های اجرا شده در حوزه عمران است.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان زنجان /فرشاد پیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر