کد خبر: 944624 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

عضو شورای کلانشهر اهواز با بیان اینکه حفارهای شرکت آبفای اهواز ضمن برهم زدن منظر شهر، مشکلات بسیاری را برای مردم ایجاد کرده است بر ضرورت تسریع در ترمیم خیابان ها و معابر شهر اهواز تاکید کرد.

سید محسن موسوی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: ضمن تشکر از تلاش‌های اداره آبفا در ترمیم خطوط شبکه فاضلاب در جای جای شهر اهواز به خصوص بعد از سیل سال گذشته که آسیب‌های فراوانی به این شبکه وارد شده بود ولی این‌ اقدام شرکت آبفا زمانی برای منظر شهری اثربخش است که به طور صحیح، کامل و سریع اجرا شود.

وی افزود: ما شاهدیم که در بیشتر مناطق شهر اهواز حفاری‌های صورت گرفته هنوز ترمیم نشده و ضمن بر هم زدن چهره و منظر شهری مشکلات فراوانی را برای مردم بوجود آورده که علاوه بر ایجاد مشکل تردد و آلودگی ناشی از حفاری و گرد وخاک وسایل نقلیه مردم به شدت آسیب می‌بینند. که در این ایام گرانی افسارگسیخته در کشور این قصور و تعلل به هیچ وجه پذیرفتنی نخواهد بود.

عضو شورای کلانشهر اهواز گفت: از مسئولان آبفای استان و اهواز می‌خواهم به سرعت نسبت به ترمیم نوارهای حفاری در خیابان‌ها و معابر شهری اقدام کنند‌ و از استاندار‌ نیز‌ تقاضامندم در صورت کمبود بودجه و اعتبارات شرکت آبفا، مساعدت های دولتی نیز صورت گیرد تا این کار با سرعت و دقت انجام شود. البته اگر هم قصوری از جانب هر دستگاهی انجام گرفته برخورد لازم صورت گیرد.

موسوی زاده عنوان کرد: شهرداری اهواز نیز همانگونه که مجوزهای حفاری را برای حل مشکل شبکه آبفا به سرعت صادر کرد در ادامه مسیر نیز آماده هرگونه همکاری است و هرجا که آبفا توان یا امکان آسفالت نوار حفاری را نداشته باشد، شهرداری آمادگی دارد به صورت تهاتری با آن شرکت همکاری کند و حفاری‌های صورت گرفته را انجام دهد.

وی افزود: زیبنده شهر اهواز نیست که خیابان‌های آن به اینگونه حفاری و بدون آسفالت رها شده باشند. بخصوص با شیوع بیماری کرونایی که لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی از هر زمان دیگری حیاتی‌تر است.

شهرداری مشکلات وسایل نقلیه اهواز کمبود بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر