کد خبر: 944403 A

در هفته بیست و ششم لیگ برتر اتفاق افتاد؛

۲ دیدار ابتدای هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران با توقف تراکتور برابر شهر خودرو و پیروزی گل گهر در برابر ماشین سازی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران  روزگذشته با انجام دو بازی آغاز شد. در یکی از این بازیها تیم های شهر خودرو و تراکتور از ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه امام رضا(ع) به مصاف هم رفتند. این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

تراکتور با این تساوی ۴۵ امتیازی شد و به رده سوم سقوط کرد. شهر خودرو هم با ۴۳ امتیاز  در رده چهارم ایستاد.

شهر خودرو در نیمه اول بسیار بهتر از رقیبش بازی کرد و موقعیت های خطرناکی به دست آورد اما بی دقتی بازیکنان باعث شد دو تیم بدون گل به رختکن بروند. تراکتور که امتیاز از دست دادنش در قهرمانی زود هنگام پرسپولیس تاثیرگذار بود برای رسیدن به گل در نیمه دوم بهتر عمل کرد اما شهر خودرو در این نیمه هم پا پس نکشید و موقعیت های خوبی به دست آورد. در هر دو نیمه مسابقه بازیکنان دوندگی زیادی داشتند و توپ دائم بین زمین دو تیم جا به جا می شد اما مسابقه بدون اینکه گلی از خط دروازه ها عبور کند به پایان رسید.

تراکتور با این تساوی ۴۵ امتیازی شد و دیگر حتی روی کاغذ هم شانسی برای قهرمانی ندارد.

در دیگر دیدار همزمان تیم های ماشین سازی و گل گهر در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز برابر هم قرار گرفتند. این مسابقه در نهایت با پیروزی ۲ بر یک گل گهر به پایان رسید. برای ماشین سازی شاهین ثاقبی (دقیقه ۶۲) و برای گل گهر هم میلاد کمندانی (دقیقه ۱۷) و علیرضا ابراهیمی (دقیقه ۸۹) گلزنی کردند. ماشین سازی با این شکست ۲۷ امتیازی و موقتا در رده دهم باقی ماند. گل گهر هم با ۲۵ امتیاز به رده سیزدهم جدول صعود کرد. گل گهر که هفته قبل شاهین را شکست داده بود توانست با پیروزی برابر ماشین سازی شرایطش را بهتر کند و کمی از منطقه سقوط دور شود.

خودرو لیگ برتر لیگ برتر فوتبال ایران مشهد معلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر