کد خبر: 944286 A

با رای اعضای شورا؛

رئیس شورای شهر گروگ در نشست اعضای شورای اسلامی این شهر گفت: عبدالحمید سعدینی با کسب ۵ رای به عنوان شهردار جدید شهر بندر گروگ انتخاب شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، عدنان سعادی زاده رئیس شورای شهر بندر گروگ، افزود: شهردار جدید شهر بندر گروگ پس از ابلاغ حکم استاندار محترم هرمزگان رسما فعالیت خود را آغاز می‌کند.

 وی اضافه کرد: عبدالحمید سعدینی تا چند روز پیش بعنوان شهردار شهر لیردف شهرستان جاسک، و یکی از شهرداران نمونه استان و از فعال ترین شهرداران شرق استان فعالیت می کرد که از سمت خود استعفاء کرد.

 سعادی زاده افزود: عبدالحمید سعدینی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی است که با اکثریت آرای اعضای شورای اسلامی شهر بندر  گروگ که به استناد بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات و وظایف شورای اسلامی با اکثریت آرای اعضای شورای به عنوان شهردار جدید شهر بندر گروگ انتخاب شدند.

 رئیس شورای اسلامی شهر بندر گروگ ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات ۷ ساله موسی حاجی عباسی شهردار سابق شهر بندر گروگ که بعلت مشکلات شخصی استعفاء داد، یادآور شد: امیدواریم با استعانت از خداوند متعال، بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاست های برنامه جامع توسعه شهر بندر گروگ آقای سعدینی که کارنامه بسیار درخشانی در شهرداری لیردف در توسعه و عمران ، داشتن اخلاق شایسته مدیریتی بویژه با مردم ،برخورداری از دانش و تجربه کافی در توسعه و زیبا سازی، شهر بندر گروگ موفق و سربلند باشند.

شهر بندر گروگ با جمعیت ۶ هزار نفری در فاصله ۷ کیلومتری شمال شهر بندر سیریک قرار دارد.

اخلاق شورای اسلامی شورای اسلامی شهر شهرداری منویات مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر