کد خبر: 944262 A

معاون امور اقتصادی استاندار خبر داد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: قوانین باید در جهت تولید و سرمایه گذاری اصلاح شود و مدیران دستگاه‌ها با نگاه مثبت امور را پیگیری و رفع کنند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا در قزوین، عیسی قبادی روز پنجشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آوج، افزود: علیرغم همه فشارهای اقتصادی و تحریم‌هایی که از سوی دشمنان انقلاب صورت می‌گیرد، شاهد یک نوع شادابی در بین صنعتگران و تولید کنندگان هستیم.

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی کشور باید تغییر رویکرد به نفع تولید اتفاق بیفتد و بانک‌ها در جهت حمایت از تولید، رفتار و عملکرد خود را تغییر دهند.

این مسئول گفت: در حال حرکت به سمت اقتصاد درون زا هستیم و اگر تحریم‌ها هم برداشته شود دیگر به گذشته برنمی‌گردیم و در حال توسعه در همه زمینه‌ها هستیم.

قبادی در خصوص توسعه شهرستان آوج، گفت: رفع مشکلات و نیاز اشتغال شهرستان برای مدیریت ارشد استان مهم بوده و همه تلاش‌ها برای رفع مشکلات و معضلات آن متمرکز شده است.  

وی گفت: زیر ساخت‌های لازم در شهرستان آوج ایجاد نشده است و برای توسعه یافتگی این شهرستان باید نگاه جدی به شهرستان صورت گیرد و بسترهای لازم برای سرمایه گذاری فراهم شود.

قبادی افزود: شهرستان آوج از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار بوده و برای استفاده از این ظرفیت‌ها نیازمند یک حمایت ویژه است.

اقتصاد انقلاب حمایت از تولید سرمایه گذاری شرایط اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر