کد خبر: 944134 A

مدیرعامل خانه مطبوعات البرز:

مدیر عامل خانه مطبوعات البرز گفت: ٩٤ نفر از اصحاب رسانه و مطبوعات استان با ارسال ٤٥٧ اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره مطبوعات البرز در این رقابت استانی شرکت کرده اند.

به گزارش ایلنا، رضا عباس زاده با بیان اینکه آخرین زمان ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا پایان تیرماه تعیین شده بود اظهار داشت: در بخش اصلی ٢٦٩اثر و در بخش موضوعی ١٨٨اثر به دبیرخانه جشنواره مطبوعات استان ارسال شده است.

وی با بیان اینکه ٩٤ نفر از اصحاب رسانه و مطبوعات البرز در این جشنواره شرکت کردند اظهار داشت: همچنین ٨٠اثر نیز از استان تهران به دبیرخانه ارسال که تنها در صورتی که از اصحاب رسانه البرز باشند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

دبیر شورای اجرایی جشنواره مطبوعات البرز ادامه داد: در بخش اصلی در خبر٢١ اثر، گزارش خبری و تحلیل ٥٩اثر، عکس خبری و غیرخبری ٢٤، مصاحبه ٣٢، مقاله ١٤ و یادداشت  و سرمقاله ٥١ اثر، تیتر ٤٩ اثر، طرح و کاریکاتور سه، طراحی و صفحه آرایی ٦و طنز مکتوب ١٠اثر در سایت دبیرخانه چهارمین جشنواره مطبوعات البرز بارگذاری شده است.

وی ادامه داد: از مجموع آثار ارسالی به چهارمین دبیرخانه جشنواره مطبوعات البرز، ١٨٨ اثر در بخش موضوعی که شامل موضوعاتی از جمله رونق تولید، جهش تولید، حقوق شهروندی، محیط زیست، آسیب های اجتماعی و نظام سلامت با محوریت ویروس کرونا در چهارمین جشنواره مطبوعات البرز شرکت دارند.

جشنواره مطبوعات البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر