کد خبر: 944033 A

معاون استاندار هرمزگان عنوان کرد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با همت بلند استاندار کار مهم بر زمین مانده چهل ساله جابجایی میدان تره بار بندرعباس تعیین تکلیف و به سرانجام رسید و میدان تره بار جدید فعالیت خود را رسماً آغاز کرد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد تنظیم بازار استان با فرمانداران عنوان کرد: با راه اندازی میدان تره بار جدید برای قریب به ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی شده است.

وی افزود: رفع دغدغه‌های بهداشتی و برطرف شدن مشکلات ترافیکی، از دیگر مزایای اقدام مهم جابجایی میدان تره بار بندرعباس با تلاش و پیگیری استاندار هرمزگان است.

حیدری ادامه داد: در میدان تره بار جدید تعداد غرفه ها از ۳۵ به ۹۸ غرفه و زیربنای غرفه ها ۱۳۰ متر به ۳۰۰ متر افزایش یافته است که این امر در بهبود ارائه خدمات نقش بسزایی خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی هرمزگان اضافه کرد: جابجایی بنکداران از مرکز شهر بندرعباس به مکان جدید از دیگر اقدامات شاخص دکتر همتی استاندار هرمزگان است که با همت، تلاش و پیگیری مستمر ایشان پس از سالها انتظار مردم به ثمر نشست و بنکداران به مکان جدید منتقل شدند.

وی تصریح کرد: با جابجایی بنکداران از مرکز شهر به مکان جدید بسیاری از مشکلات ترافیکی مرکز شهر بندرعباس نیز مرتفع شده است.

حیدری تاکید کرد:  اداره کل آموزش و پرورش استان با همکاری فرمانداران و سازمان صمت نسبت به تامین اقلام بهداشتی  مورد نیاز مدارس از هم اکنون با برنامه ریزی  و بسیج امکانات اقدام کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: کمک به آموزش و پرورش استان برای تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز مدارس برای ایجاد شرایط مناسب جهت آموزش دانش آموزان رسالتی همگانی است.

وی گفت: توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب در شبکه های توزیع سراسر هرمزگان برای تامین نیاز مردم با قوت تداوم پیدا کند.

حیدری بیان کرد: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان به مقدار لازم تامین و ذخیره سازی شده است و توزیع این کالا ها در سراسر هرمزگان طبق برنامه ریزی در حال انجام است.

بسیج زمین کالاهای اساسی معاون هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر