کد خبر: 944026 A

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند قاچاق سلاح و کشف 47 قبضه سلاح با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس امنیت عمومی استان مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق اسلحه و اینکه با وارد کردن تعدادی سلاح از کشورهای همجوار به کشور قصد دارند آنها را از استان های همجوار وارد کرمانشاه کنند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و اشراف اطلاعاتی خود موفق به شناسایی مسیر حرکتی خودروهای قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی و مدتی تعقیب نامحسوس، آنها را توقیف کردند. 

سردار جاویدان تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای سواری توقیفی، 47 قبضه اسلحه شکاری - شورشی کشف و در این راستا 2 نفر هم دستگیر شدند و تلاش برای دستگیری دیگر اعضای باند ادامه دارد. 

این مقام انتظامی با اشاره به انهدام 4 باند قاچاق سلاح در استان در سال جاری افزود: از ابتدای سال تاکنون 697 قبضه سلاح جنگی و شکاری از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اهتمام پلیس برای ایجاد فضایی آرام و با ثبات در جامعه، گفت: همه فعالیت های قاچاقچیان و مجرمان تحت رصد است و پلیس قاطعانه با آنان برخورد می کند.

نیروی انتظامی استان کرمانشاه باند سلاح غیر مجاز دستگیری اعضا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر