کد خبر: 943983 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیشابور از اجرای عملیات زیرسازی، ابنیه فنی و آسفالت راه روستایی اینچگان بخش سرولایت در راستای اجرای طرح ملی ابرار در این شهرستان خبر داد.

مجید مفیدی فر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در نیشابور، با اشاره به اجرای طرح ملی ابرار در راستای اقدام جهت راه‌های اولویت دار روستایی گفت: محور روستای اینچگان به طول ۵/۲ کیلومتر زیرسازی و اجرای ابنیه فنی توسط اداره راهداری نیشابور طی ٢٠ روز کاری با ١٢٠ نفر روز نیروی راهدار و ١۴٠ دستگاه روز ماشین آلات راهداری انجام شد. 

وی اظهار داشت: این طرح با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انجام شده و سپس طی قراردادی به مبلغ ٧ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جهت اجرای آسفالت گرم با شرکت پیمانکار منعقد و به بهره برداری رسیده است. 

وی خاطر نشان کرد: محور روستایی بقیع و نوبهار نیز در روزهای پایانی اجرای عملیات زیرسازی توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نیشابور قرار دارد و همچنین محور روستایی بزق و کلاته حسن آباد نیز زیرسازی انجام و اجرای ابنیه فنی از طریق اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی در حال بررسی و انتخاب پیمانکار است. 

رئیس اداره راهداری وحمل نقل جاه ای نیشابور با اشاره به طرح ملی ابرار با ابراز امیدواری اعلام کرد: آسفالت محورهای روستایی باعث تسهیل در تردد روستاییان، کاهش مصرف سوخت و استهلاک وسایل نقلیه را به دنبال داشته و سبب تسریع در انتقال محصولات کشاورزی و دامی به مراکز فروش و در نتیجه درآمد زایی بیشتر برای روستاییان را به همراه خواهد داشت.

خراسان رضوی راهداری و حمل و نقل جاده محصولات کشاورزی وسایل نقلیه گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر