کد خبر: 943923 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان خبر داد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: افزایش حقوق کارکنان شهرداری و شهرداران در مرحله تصویب قرار دارد که با اجرای این طرح به یقین انگیزه شهرداران در خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان تاثیر گذار است.

به گزارش ایلنا، منوچهر فخری روز چهارشنبه در همایش ویدئو کنفرانسی شهرداران استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان افزود: به دلیل شیوع دوباره کرونا ویروس، روند گندزدایی و ضدعفونی مناطق شهری استان سمنان با همکاری شهرداری ها باردیگر در دستور کار قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد: نقش و جایگاه شهرداری‌های استان سمنان در مقابله با کرونا ویروس با اجرای طرح های کاربردی و ضدعفونی مکان های عمومی کمتر از جامعه پزشکی نیست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: اقدامات شهرداری های استان برای ضدعفونی مکان های شهری با قدرت بیشتر به نسبت ماه های گذشته انجام شود و شهرداری ها در فرهنگ سازی استفاده از ماسک نقش غیرقابل انکاری دارند.

فخری افزود: راه‌اندازی پایش تصویری در مناطق شهری استان از مطالبه های جدی مسئولان ارشد استان است که شهرداری ها نسبت به اجرای این طرح اقدام‌ کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: به دلیل شیوع کرونا شهرداری ها با زیان های مالی و اقتصادی زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند که با تلاش مضاعف باید برای گره گشایی از مشکلات کارکنان شهرداری ها اقدام کرد.

وی اضافه کرد: تفاهم‌نامه ای از سوی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان امضا شد که شهرداری نسبت به اجرای این تعهدات تلاش کنند.

فخری افزود: پیگیری مصوبه های شورای ترافیک از سوی شهرداری ها به طور ویژه در دستور کار باشد و شهرداری ها تفاهم نامه تنظیمی سازمان شهرداری برای خرید ماشین آلات را در گام اجرایی قرار دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان افزایش حقوق شهرداران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر