کد خبر: 943804 A

روز گذشته ثبت شد؛

یکهزار و 700 تن شمش تولیدی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب از واحدهای تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد در بورس عرضه شد که این حجم عرضه شده بطور کامل به فروش رسید.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از لامرد، پذیرش محصولات تولیدی (شمش، بیلت و اسلب) شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، پس از بررسی مدارک و مستندات در دویست و پنجاه و هفتمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۹ تیر ماه در بازار اصلی بورس کالای ایران مورد تصویب قرار گرفت.

طبق اطلاعیه اعلام شده از سوی شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، این واحد تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد یکهزار و 700 تن شمش آلومینیوم با بالاترین درجه خلوص (نود و نه و هشت دهم درصد) را طی روز گذشته (31 تیر) در بورس ایران عرضه کرد که این حجم عرضه شده در بورس بطور کامل خریداری شد.

به باور متخصصان صنعت آلومینیوم کشورمان، شمش ۵۰ پوندی و شمش هزار پوندی و دیگر محصولات اسلب و بیلت این مجتمع در آینده ای نزدیک، توان رقابت با عمده ترین کشورهای صاحب این صنعت پایه را دارد. 

آلومینیوم جنوب از بزرگترین واحدهای تولیدی منطقه ویژه اقتصادی لامرد است که بخشی از محصولات خود را در بورس عرضه کرد و مقدمات لازم برای صادرات شمش آلومینیوم با همکاری امور گمرکی منطقه ویژه اقتصادی لامرد فراهم شده است.

استان فارس لامرد منطقه ویژه اقتصادی لامرد مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب سالکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر