کد خبر: 943787 A

به طور مداوم انجام می‌شود ؛

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامتی مسافران و کارکنان ناوگان حمل و نقل عمومی، نظافت و ضدعفونی ایستگاه‌ها و باجه‌های شارژ کارت بلیت به طور مستمر انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ایمان غنی‌زاده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: ضدعفونی ۷۲ ایستگاه و باجه شارژ کارت بلیت در مسیر تندرو و پایانه های اتوبوسرانی بعد از اتمام خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی به صورت شبانه انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: استفاده از ماسک و حفظ فاصله فیزیکی در هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی همچنان مهم‌ترین توصیه به مسافران و همشهریان است و مسافران می‌توانند از باجه های شارژ و فروش کارت بلیط، ماسک را به قیمت مصوب دولتی تهیه کنند.

غنی زاده خاطرنشان کرد:ناوگان اتوبوسرانی تبریز حدود ۸۰۰ دستگاه اتوبوس در اختیار دارد و روزانه نزدیک به ۶۵۰ هزار شهروند تبریزی توسط آن در مسیرهای مختلف جابجا می‌شوند.

وی در پایان تاکید کرد: ۸۱ درصد از ناوگان اتوبوسرانی تبریز و حومه در بخش خصوصی فعالیت دارند و میانگین عمر ناوگان دولتی این شرکت ۷ سال و میانگین ناوگان بخش خصوصی ۱۱ سال است.

اتوبوس ماسک مسافران ناوگان حمل و نقل شرکت واحد اتوبوسرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر