کد خبر: 943502 A

عضو شورای کلانشهر اهواز گفت: قرار داد بین شهردار اهواز و فرماندهی‌ قرارگاه خاتم الانبیاء با حضور استاندار خوزستان منعقد شد.

سید محسن موسوی زاده در گفت و گو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در تفاهم نامه‌ای که روز گذشته در تهران و با حضور استاندار خوزستان بین شهردار اهواز و فرماندهی‌ قرارگاه خاتم الانبیاء منعقد شد. بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان بود که ظاهرا تا ۳۷۵ میلیارد تومان قابل افزایش است.

وی افزود: این تفاهمنامه ‌جهت‌ محرومیت زدایی از مناطق محروم‌ و کمتر برخوردار شهر اهواز تنظیم شده که پس از بررسی در کمیسیون های مربوطه شورای شهر به صحن شورا ارسال و پس از تایید در صحن به کمیته تطبیق فرمانداری اهواز ارسال خواهد شد.

وی گفت: قطعا در ‌کنار این اقدامات شهرداری مرکز اهواز، مناطق هشتگانه شهرداری و سازمان های مربوطه می توانند در ‌کنار هم بهتر به خدمات روزمره خود برسند و باعث رضایت مندی بیشتر شهروندان شوند. البته اگر استاندار‌ و مسئولان مربوطه در ثبت اسناد و دیگر نهادهای مربوطه بحث سند دار کردن‌ منازل مسکونی و املاک مردم این مناطق را به جد پیگیری کنند و این مشکل برای همیشه حل شود قطعا خدمتی ماندگار و همیشگی به مردم ارائه خواهند داد و مردم نیز مثل همیشه قدردان زحمات آنها خواهند بود.

 

استان خوزستان استفاده از ظرفیت تلفن اهواز شورای عالی استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر