کد خبر: 943308 A

عضو شورای شهر کرج:

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای شهر کرج با اشاره به نقش تندیس مفاخر در شکل گیری هویت شهرها، گفت: مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی یکی از سرمایه های ناشناخته شهر بوده و بسیار خرسندم که این مجموعه مزین به یک اِلمان هنری زیبا شده است.

به گزارش ایلنا، رحیم خستو در آیین رونمایی از تندیس زکریای رازی، ایجاد کمیسیون هنر و ارتباطات را زمینه ساز رقم خوردن اتفاقات مثبت در شهر کرج دانست و اظهار داشت: یکی از اهداف این کمیسیون استفاده از توانایی و ظرفیت هنرمندان برای زیباسازی و هویت دهی به فضاهای شهری است. 

این مسئول با بیان اینکه ساخت تندیس مفاخر در هویت بخشی به شهرها نقش زیادی دارند، افزود: شهرها محیطی با گوناگونی بسیار هستند و بیشترین ارتباط را با مردم و محیط زندگی برقرار می سازند.

نایب رئیس شورای شهر کرج با اشاره به اینکه مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی یکی از سرمایه های ناشناخته شهر است، گفت: بسیار خرسندیم که امروز این مجموعه مزین به یک اِلمان هنری زیبا شده است، این موسسه با داشتن سابقه ۱۰۰ ساله و خدمات ارزشمندی که ارائه داده در دنیا نیز شناخته شده است. 

خستو در ادامه ضمن ابراز خرسندی از اقدام سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برای جانمایی تندیس زکریای رازی در کنار در ورودی این موسسه، یادآور شد: با جانمایی این تندیس نگاه شهروندان به این موسسه تغییر خواهد کرد.

رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای شهر کرج با بیان اینکه امیدواریم شاهد بهره برداری از اِلمان های دیگری در شهر کرج باشیم، خاطرنشان کرد: این اقدام ها گامی موثر در جهت زیبایی و آگاه سازی شهروندان نسبت به اماکن با قدمتِ کرج است.

 

شورای شهر کرج رحیم خستو تندیس مفاخر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر