کد خبر: 943290 A

عضو شورای شهر کرج:

رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت: تمام مناطق و کانون های جمعیتی شهر باید به سوله چند منظوره مجهز شوند که به همین منظور از ابتدای سال دو سوله در محدوده محمودآباد و کلاک به بهره برداری رسیده است.

به گزارش ایلنا، مهدی حاجی قاسمی گفت: سوله های چند منظوره در شرایط عادی در خدمت فعالیت های ورزشی و اجتماعی هستند و نوعی کارکرد محرومیت زدایی و توسعه سرانه‌های خدماتی را دارند و در شرایط وقوع بحران نیز می توانند به عنوان محل اسکان و دپوی تجهیزات و امکانات امداد و نجات مورد استفاده قرار گیرند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر کرج ادامه داد: تجهیز امکانات آتش نشانی، توسعه آموزش های همگانی امداد و نجات، نوسازی بافت های فرسوده، استانداردسازی ساخت و سازها و توجه به موضوعاتی همچون احداث سوله های چند منظوره اقداماتی برای کسب آمادگی برای شرایط بحرانی هستند که تجربه ثابت کرده وقوع آن اجتناب ناپذیر و خارج از کنترل بشر است.

به گفته وی، طبق تباصر بودجه سال 99 و تاکیدات کمیسیون عمران، شهرداری کرج باید تا پایان سال تعداد سوله های احداثی چند منظوره را حداقل به 10 مورد برساند که محلات پُرجمعیت و محروم شهر در اولویت قرار دارند که در این صورت، فضای لازم برای فعالیت های ورزشی و فرهنگی در اختیار شهروندان قرار می گیرد و بخشی از مشکلات و نیازهای موجود مرتفع می شود.

 

عضو شورای شهر کرج مهدی حاجی قاسمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر