کد خبر: 943247 A

به دستور فرماندار کرج صورت گرفت؛

رئیس اداره امور اجتماعی فرمانداری کرج از آغاز طرح ضربتی جمع آوری متکدیان در کلانشهر کرج خبر داد و گفت: از روز گذشته بیش از ۷۰ متکدی از اتباع پاکستانی جمع آوری، اعمال قانون و جهت بازگشت به موطن خود به دستگاه های مربوطه تحویل داده شدند.

به گزارش ایلنا، سیدعلیرضا موسوی اظهار داشت: طرح جمع آوری متکدیان به دستور فرماندار ویژه شهرستان کرج و با مشارکت شهروندان و دستگاه های عضو ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی اعم از فرمانداری کرج ، معاونت خدمات شهری شهرداری کرج ، دستگاه قضایی، نیروی انتظامی، اتباع ، بهزیستی و کمیته امداد از عصر دیروز در کلانشهر کرج آغاز شده است.

رئیس اداره امور اجتماعی فرمانداری کرج، افزود : در این طرح بیش که از ۷۰ متکدی که عمدتا اتباع پاکستانی بودند از سطح شهر جمع آوری و جهت اعمال قانون و بازگشت به موطن خود تحویل دستگاه های مربوطه شدند.
 
موسوی با بیان اینکه برای تداوم این طرح و پاک کردن چهره شهر از این پدیده نامیمون نیازمند مشارکت و همراهی شهروندان هستیم، گفت: این افراد علاوه بر نازیبا کردن چهره شهر بسیاری از بیماری‌ها و دیگر مشکلات را نیز به سوغات می‌آورند. 
 
وی ضمن درخواست همراهی از شهروندان عنوان کرد : در شرایطی که نیازمند واقعی در شهرمان کم نداریم، لذا روا نیست این کمک‌ها در مسیری نادرست با سو استفاده از احساسات و عواطف پاک شهروندان به جیب عده‌ای سودجو و کلاهبردار برود.

فرمانداری کرج جمع آوری متکدیان کرج رییس اداره امور اجتماعی فرمانداری کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر