کد خبر: 943095 A

فرماندار رشت مطرح کرد:

فرماندار رشت از آمادگی فرمانداری جهت اختصاص اعتبار در راستای تقویت زیرساخت ها و تجهیزات پزشکی قانونی و سازمان آرمستان ها خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی در نشست با مدیرکل پزشکی قانونی استان و مدیر آرامستان‌های شهرداری رشت با تاکید بر اینکه دغدغه همه ما، حل مشکلات مردم و تسهیل در روند امور آنها است، افزود: مسئولیت‌ها فرصتی از جانب خداوند است و باید از این فرصت به درستی در جهت خدمتگزاری به مردم استفاده کرد.

وی با اشاره به کمبود منابع و امکانات به دلیل اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشور، تصریح کرد: به رغم همه کمبودها باید با استفاده از ظرفیت های موجود به دنبال تقویت زیرساخت ها و انجام کار ماندگار باشیم.

فرماندار رشت حساسیت کار پزشکی قانونی را بسیار بالا و حائز اهمیت دانست و گفت: در راستای تامین سردخانه های جدید از طریق کمیته برنامه ریزی شهرستان، اعتبار لازم تخصیص خواهد یافت.

فتح اللهی  همچنین به عملکرد خوب و طاقت فرسای سازمان آرامستان های شهرداری رشت در روزهای ابتدایی و بحرانی شیوع ویروس کرونا در گیلان اشاره کرد و تصریح کرد: به زودی در بازدید از این بخش مسائل و مشکلات سازمان آرامستان ها  را به صورت ویژه بررسی و پیگیری خواهیم کرد.

مدیرکل پزشکی قانونی گیلان نیز در این نشست با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره در سطح استان و شهرستان‌رشت، تاکید کرد: در جهت ارائه خدمات مطلوب، نیازمند تقویت زیرساخت‌ها و تجهیزات لازم هستیم.

استفاده از ظرفیت تجهیزات پزشکی مشکلات مردم ویروس برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر