کد خبر: 942995 A

در دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان با حجت الاسلام محمد عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس، چالش های صنعت برق بویژه در بخش توزیع برق مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایلنا از بندرعباس،حجت الاسلام محمد عبادی در این دیدار ضمن تشکر از مجموعه صنعت برق استان بویژه شرکت توزیع برق در حفظ و پایداری شبکه و عدم اعمال خاموشی طبق برنامه به‌رغم افزایش مصرف برق، همه مردم را به همراهی در مصرف بهینه برق  در ساعات اوج مصرف از ساعت ۱ تا ۵ عصر در مرداد ماه دعوت کرد.

امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: در این روزها که متاسفانه تعدادی از هم استانی های عزیز درگیر بیماری کرونا هستند می بایست همراهی و همدلی بیشتری در جهت گذر از تابستان وجود داشته باشد تا شاهد قطعی ناخواسته برق در هیچ نقطه از استان نباشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت تعامل بیشتر دستگاههای اداری استان در پرداخت به موقع هزینه های برق مصرفی تاکید کرد و گفت: پرداخت هزینه های برق مصرفی تاثیر بسزایی در رفع مشکلات شبکه بویژه در بخش اصلاح و بهینه سازی تاسیسات برق رسانی دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از رهنمودهای عبادی در حمایت از تلاش کارکنان در جهت تامین و توزیع برق استان از تعامل این شرکت با سایر سازمانها با هدف سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های برق رسانی خبر داد.

هاجر عبدی اضافه کرد: تمام تلاش کارکنان شرکت توزیع برق بر این است تا خدمات شرکت با توجه به شرایط بیماری موجود در کمترین زمان و به صورت غیرحضوری انجام شود.

وی بیان کرد: استان هرمزگان شرایط خاصی را در مصرف برق تجربه می کند و باتوجه به گرمای هوا و افزایش مصرف برق، وضعیت تامین و توزیع برق در حالت هشدار قرار دارد.

البته امیدواریم با همراهی مردم در مدیریت مصرف برق به ویژه در ساعات بعدازظهر پایداری شبکه همچنان حفظ شود تا تابستان را بدون خاموشی سپری کنیم.

امام جمعه برق صنعت نماینده ولی فقیه هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر