کد خبر: 942867 A

نادر ثناگو مطرح کرد:

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: پروازهای خارجی(کارگو) فرودگاه پیام که از اسفند سال گذشته با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به صورت موقت به حالت تعلیق درآمده بودند، امروز دوشنبه 30 تیرماه از سرگرفته شد.

به گزارش ایلنا، نادر ثناگو مطلق اظهار داشت: تمام پروازهای باری ورودی و خروجی این فرودگاه با هدف پیشگیری از شیوع  ویروس کرونا از اسفند سال گذشته به صورت موقت تعلیق شده بود.

وی اضافه کرد: همزمان با باز شدن مرز هوایی امارات، پرواز 747 ایران ایر از مبدا این کشور روز دوشنبه 30 تیرماه جاری با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در فرودگاه بین المللی پیام به زمین نشست.

ثناگو مطلق  با اشاره به تداوم پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی پیام  گفت: این پرواز شامل لوازم الکترونیکی به وزن 40 تن است.

از سرگیری پروازهای تجاری باربری در فرودگاه پیام نوید بخش روزهای رونق اقتصادی و گرم شدن فعالیت های تجاری در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام است.

باند و سطوح پروازی فرودگاه بین المللی پیام این ظرفیت را دارد که پروازهای باری یا همان کارگو با تعداد بیشتری بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

 

فرودگاه پیام البرز پرواز کارگو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر