کد خبر: 942656 A

دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان شرقی:

دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا گفت: سلامت مردم برای ما دارای اهمیت بوده و در اولویت است و در این خصوص با کسی تعارف نداشته و تحت هیچ شرایطی نمی توانیم اغماض کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا،بابک محبوب علیلو در خصوص لزوم برخورد دستگاه قضایی با عاملین برگزاری اجتماعات اظهار داشت: با توجه به اعلام وضعیت قرمز در استان از نظر شیوع کرونا توسط ستاد ملی مقابله با کرونا و ممنوعیت تجمع ها تشکیلات قضایی استان عملا به این مساله ورود کرد.

وی افزود: تا به امروز چندین محل که اقدام به برگزاری تجمعات کرده بودند پلمپ شده و در صورت نیاز برخوردهای لازم دیگر انجام خواهد شد.

دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا گفت: سلامت مردم برای ما دارای اهمیت بوده و در اولویت است و در این خصوص تحت هیچ شرایطی نمی توانیم اغماض کنیم.

وی با تاکید بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، گفت: با توجه عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی محدودیت ها در شهرستان های قرمز به قوت خود باقی بوده و ما هم نسبت به این محدودیت ها حساسیت و دقت داریم.

علیلو در خصوص چگونگی گزارش مردم از تخلفات در دستورالعمل های بهداشتی گفت: مردم تخلفات مربوط به نادیده گرفتن هشدارهای کرونایی را می توانند به مدیریت نظارت به اماکن عمومی پلیس یا  دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت استان گزارش دهند.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی انقلاب اسلامی سلامت تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر