کد خبر: 942655 A

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی گیلان خبر داد:

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی گیلان با اشاره به بازرسی از بیش از ۴۰ هزار واحد صنفی استان از ابتدای امسال تاکنون، گفت: دو هزار و ۳۳۱ واحد متخلف پلمپ شد.

به گزارش ایلنا از رشت، سرهنگ سیدمهدی نجفی‌پور بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۴۰ هزار واحدهای صنفی در استان گیلان مورد بازرسی قرار گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه این نظارت و بازرسی‌ها از سوی پلیس امکان اجرایی شده است، گفت: در این مدت دو هزار و ۳۳۱ واحد صنفی نیز به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات و نکات بهداشتی مربوط به پیشگیری از ویروس کرونا پلمب شدند.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی گیلان در ادامه با اشاره به اینکه هشت هزار و ۳۱۰ واحد صنفی نیز تعهد داده‌اند، افزود: شش هزار و ۹۰۹ واحد صنفی نیز اخطار دریافت گرفته و موظف به رعایت قوانین صنفی و نکات بهداشتی شدند.

وی با تأکید بر اینکه نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی با جدیت و قاطعیت ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: صاحبان واحدهای صنفی با توجه به شیوع ویروس کرونا ملزم به رعایت همه نکات و پروتکل‌های بهداشتی هستند.

سرهنگ نجفی پور با اشاره به اینکه شهروندان می‌توانند تخلفات صنفی را به ستاد خبری ۲۱۷۸۹۲۱۸ اطلاع رسانی کنند، ادامه داد: بر اساس تصمیم ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا برگزاری هر گونه مراسم عزا و عروسی ممنوع بوده و با واحدهای صنفی متخلف برخورد خواهد شد.

استان گیلان رعایت قوانین و مقررات ویروس تخلفات واحد متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر