کد خبر: 942567 A

مدیر عامل باشگاه ماشین سازی مطرح کرد:

مدیر عامل باشگاه ماشین سازی به هواداران این تیم اطمینان داد برای فصل آینده لیگ برتر مشکلی در زمینه نقل و انتقال بازیکن و مربی نداشته باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن آذرنیا، گفت: طی سال گذشته و امسال باشگاه ماشین سازی با ۴ فقره پرونده شکایت از سوی بازیکنان خارجی در فیفا مواجه بود که ۲ مورد آن با توافق طرفین حل و فصل شد و ۲ پرونده نیز در دست بررسی و حل شدن است.

وی مهمترین پرونده شکایت از باشگاه ماشین سازی که منجر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی شده است را مربوط به شیمبا بازیکن سه فصل گذشته ماشین‌سازی و فعلی فولاد اهواز اعلام و اضافه کرد: با این بازیکن  مذاکراتی صورت گرفته است و با استخدم وکیل بین المللی از سوی مالک باشگاه، طی روزهای آینده این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

آذرنیا به هواداران تیم ماشین سازی اطمینان داد این تیم برای فصل آینده لیگ برتر مشکلی در زمینه نقل و انتقال بازیکن و مربی نداشته باشد.

وی درباره تحولات اخیر در باشگاه ماشین سازی و حضور چند مربی در راس کادر فنی به فاصله های کوتاه را ناشی از نتایج تیم عنوان و اضافه کرد: پس از استعفای احد شیخ لاری بلافاصله با رضا مهاجری به توافق رسیدیم اما این مربی تنها پس از چند روز خواستار کناره گیری از سمت خود شد.

آذرنیا دلیل اصلی کناره گیری مهاجری از ماشین سازی را پیشنهاد وسوسه انگیر باشگاه گل گهر سیرجان عنوان کرد و ادامه داد: طی صحبتی که مدیرعامل این باشگاه و مهاجری با بنده داشتند خواستار جدایی از ماشین‌سازی بودند که ما نیز با این درخواست موافقت کردیم.

وی از جذب هومن افاضلی ابراز خرسندی کرد و افزود: هرچند در این شرایط سخت انتخاب سرمربی جدید برای تیم دشوار بود اما ظرف چند ساعت با این مربی به توافق رسیدیم که خوشبختانه پس از مدت ها مقابل ذوب آهن به برتری رسیدیم تا وضعیت تیم در جدول رده بندی تاحدودی بهبود یابد.

 تیم فوتبال ماشین سازی تبریز هم اکنون با ۲۷ امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار دارد و در هفته ۲۶ این رقابت ها در یک بازی حساس و مهم روز دوم مرداد ماه باید در تبریز به مصاف گل گهر سیرجان برود.

ذوب آهن فصل آینده فوتبال فیفا لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر