کد خبر: 942516 A

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از تمدید مهلت زمان پرداخت تسهیلات کرونا به شرکت های حوزه حمل و نقل و رانندگان تا 5 مرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، یوسف عابدینی گفت: همه تشکل‌های صنفی ذیربط، شرکت ها،موسسات مسافربری و رانندگان عزیز می بایست حداکثر تا تاریخ 5/5/95 با مراجعه به سامانه کارا به نشانی   https://kara.mcls.gov.ir ثبت نام کنند.

عابدینی افزود: با توجه به راه‌اندازی سامانه اعلام مشکلات به آدرس http://mrud.ir/startup/transportationcoronavirus/facilities/experts ، متقاضیان می‌توانند مسائل و مشکلات در فرآیند ثبت نام و پرداخت تسهیلات کرونا را در سامانه موصوف و در قسمت (فرم ب ) درج کنند تا در ستاد مورد پیگیری قرار گیرد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان با بیان اینکه شرکت ها و موسسات مسافربری با اطلاع رسانی به موقع اطلاعات لازم را در اختیار پرسنل شرکت ها و رانندگان محترم قرار دهند،تاکید کرد: این عزیزان در زمان اعلام شده نسبت به درج مشخصات خود در سامانه های مذکور اقدام کنند.

وی افزود:برای حمایت از رانندگان بخش حمل و نقل بین شهری اعم از رانندگان اتوبوسی، مینی بوسی، سواری، شرکت‌های حمل و نقلی که در ایام شیوع ویروس کرونا آسیب دیده‌اند، وام شش میلیون تومانی برای رانندگان بین شهری و وام ۱۲ میلیون تومانی برای شاغلان در شرکت‌های حمل و نقل با سود ۱۲ درصد و باز پرداخت ۲۴ ماهه در نظر گرفته شده است.

بخش حمل و نقل حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده مشکلات ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر