کد خبر: 941725 A

مدیرعامل شرکت توزیع برق البرز:

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز با بیان اینکه از طریق مراجع قانونی با متخلفان غیر مجاز برق به شدت برخورد می شود، تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون 4هزار و 356 مورد انشعاب غیرمجاز در استان شناسایی شده است.

به گزارش ایلنا، بهنام بیات در جمع خبرنگاران گفت: با متخلفان طبق قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز، مصوب 1396 برخورد قانونی می شود.

بیات با بیان اینکه استفاده از برق به صورت غیرمجاز امری غیرشرعی و استفاده از اموال بیت المال است و از طریق مراجع قانونی با متخلفان به شدت برخورد می شود، تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون 4هزار و 356 مورد انشعاب غیرمجاز در استان شناسایی که منجر به احیاء انرژی و وصول شده است.

وی اضافه کرد: استفاده غیرمجاز از نیروی برق موجب هدر رفت انرژی می شود و به دنبال آن خسارات فراوانی به اقتصاد ملی وارد خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه با استفاده کنندگان از برق های غیرمجاز به شدت برخورد قانونی می شود، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند 15 اکیپ عملیاتی 3 نفره بازرسی برق متشکل از سیمبان، راننده، کارشناس برق، کارشناس حقوقی و پلیس در سطح استان و استفاده از کلیه ظرفیتهای بهره برداری دیگر با خاطیان که به هر شکلی در انشعابات غیرمجاز دخیل هستند در چارچوب قانون برخورد جدی خواهد شد.

بیات با اشاره به اینکه فعالیت این شرکت در راستای صیانت از حقوق شهروندان و حفظ اموال بیت المال است، گفت: از شهروندان درخواست می شود استفاده کنندگان برق غیرمجاز در این استان را از طریق شماره تماس 33121 با درج کد 5 سامانه پیام گیر به ما معرفی کنند، تا ضمن استفاده از مزایای تشویقی طرح مذکور که معادل "مبلغ 2 الی 10 میلیون تومان" است، ما را در تامین برق مطمئن و پایدار یاری نمایند.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق البرز انشعاب غیر مجاز برق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر