کد خبر: 941660 A

شهردار کرج مطرح کرد:

شهردار کرج گفت: با وجود مشکلات اقتصادی سال گذشته موفق به جذب ۸۵ درصدی بودجه عمرانی شدیم که این عدد در روزهای خوب اقتصادی نیز کم نظیر است و تلاش می‌کنیم امسال این رقم به بالای ۹۰ درصد افزایش پیدا کند.

به گزارش ایلنا، علی اصغر کمالی‌زاده امروز در حاشیه مراسم افتتاح سوله مدیریت بحران - ورزشی منطقه ۱۰ کرج، اظهار کرد: سوله مدیریت بحران - ورزشی در منطقه ۲ شهرداری کرج به زودی به بهره برداری می رسد.

شهردار تصریح کرد: با وجود مشکلات اقتصادی، سال گذشته موفق به جذب ۸۵ درصدی بودجه عمرانی شدیم که جذب این میزان بودجه در روزهای خوب اقتصادی کم نظیر است و تلاش می شود در سال جاری این رقم به بالای ۹۰ درصد برسد.

کمالی زاده با اشاره به اهمیت توجه به مدیریت بحران در کرج، گفت: در صدد هستیم با افزایش سوله های بحران و ورزشی در راستای افزایش تاب آوری، اقدامات قابل توجهی صورت گیرد چراکه هدف مدیریت شهری کرج ساختن شهری تاب آور و پایدار است.

وی با بیان اینکه کرج دارای پتانسیل های بالای ورزشی است، خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری کرج، ایجاد و گسترش فضاهای ورزشی است که با توجه به جمعیت و نیاز شهروندان، دنبال خواهد شد.

شهردار کرج پروژه های عمران شهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر