کد خبر: 941409 A

به منظور پیشگیری از کرونا صورت گرفت؛

سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قزوین گفت: شهربازی‌های قزوین با توجه به شیوع کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با استقبال کم خانواده‌ها مواجه بوده و تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا در قزوین، حمید رحمانی با اعلام این خبر گفت: معمولا شهربازی‌ها با آغاز فصل تابستان به عنوان یکی از مراکز تفریحی شهر محسوب می‌شوند که مردم برای گذراندن اوقات فراغت خود به آنها مراجعه می‌کنند.

وی اظهار داشت: امسال با توجه به موج دوم شیوع بیماری کرونا بسیاری از خانواده‌ها نسبت به حضور در این مراکز رغبت کمتری نشان می‌دهند و سعی می‌کنند فرزندان خود را تا عادی شدن شرایط، کمتر به شهربازی ببرند.

رحمانی با اشاره به بازیگاه‌های کودک که در سطح پارک‌ها دایر هستند، تصریح کرد: به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، سرویس‌های بهداشتی، بازیگاه‌ها و مبلمان، سطل‌های زباله، وسایل بازی و ورزشی بوستان‌ها به صورت دوره‌ای و مستمر شست و شو و ضدعفونی می‌شوند.

سرپرست سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قزوین ادامه داد: حفظ سلامت کودکان و خانواده‌ها در برابر کرونا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در این راستا مجموعه مدیریت شهری، کار ضد عفونی فضاهای عمومی شامل مبلمان شهری، تجهیزات ورزشی و وسایل بازی پارک‌های سطح شهر را با تمام امکانات خود در دستور کار دارد.

شهر قزوین ۷۳ پارک و ۲ شهربازی دارد.

اوقات فراغت خانواده شهرداری فضای سبز ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر