کد خبر: 940843 A

امروز انجام شد؛

معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز از یک واحد تولیدکننده قطعات الکترونیکی لوازم خانگی و ماسک های بهداشتی در شهرک صنعتی کاسپین ۲ (آبیک) بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، بازدید سعید زرندی از واحد تولیدی قطعات الکترونیکی لوازم خانگی به منظور آشنایی ارتباط صنعت با محصولات و بخش های مختلف این واحد تولیدی انجام شد و در جریان مسائل و مشکلات این واحد قرار گرفت.

این واحد به مونتاژ برد و تولید انواع دسته سیم و کابل های یو اس پی می پردازد و ظرفیت تولید سالانه آن بیش از یک میلیون قطعه است.

به گفته مدیرعامل این شرکت، این واحد می تواند تا ۸۰ درصد نیاز شرکت های لوازم خانگی کشور به سیم و پریز و بردهای الکترونیکی را تامین و آنها را از واردات بی نیاز کند.

این واحد پس از شیوع کرونا یک خط تواید ماسک نیز به خطوط تولیدی خود اضافه کرده و روزانه به تولید ۴۰ هزار ماسک بهداشتی می پردازد.

برای احداث این کارخانه ۷۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است و این واحد تولیدی برای ۴۰۰ نفر اشتغالزایی کرده است.

بازدید از یک شرکت تولید کننده قطعات خودرو در شهرستان تاکستان و همچنین یک طرح ایجاد کارخانه در زمینه تولید خودرو در شهرستان آبیک از دیگر برنامه های سفر یک روزه زرندی به قزوین است.

عیسی قبادی معاون اقتصادی استاندار قزوین، شهرام احمدپور فرماندار آبیک و عزیزاله افضلی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت و حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین در این دیدار حضور داشتند.

ماسک معاون معاون وزیر واردات وزیر صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر