کد خبر: 940380 A

در مشهد رخ داد؛

مردی در مشهد با به آتش کشیدن جسدی در زمین‌های کشاورزی نیمه های شب از محل حادثه گریخت.

به گزارش ایلنا، ساعت حدود 3 بامداد روز دوشنبه، کارگری که مشغول انجام امور محوله از سوی کارفرمایش بود ناگهان با دیدن آتشی که در زمین‌های کشاورزی انتهای خیابان طبرسی 56 شعله ور بود، دست از کار کشید و به طرف شعله های آتش حرکت کرد.

او مردی را دید که در حال آتش‌زدن شیئی در زمین‌های خالی است به طوری که حتی شعله‌های آتش به اطراف گسترش می‌یافت و خار و خاشاک آن محل را نیز می سوزاند. این کارگر که به ماجرا مشکوک شده بود بی‌درنگ با آتش نشانی تماس گرفت تا از گسترش آتش جلوگیری شود. این در حالی بود که مرد مرموز هم پس از سوختن کامل آنچه به آتش کشیده بود در تاریکی شب ناپدید شد.

وقتی آتش نشانان از ایستگاه 8 طبرسی، آژیرکشان به محل رسیدند و شعله‌های آتش را خاموش کردند ناگهان پیکر سوخته انسانی را دیدند که کفش هایش نیمه سوخته باقی مانده بود.

دقایقی بعد نیروهای کلانتری طبرسی شمالی ماجرا را به قاضی احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) اطلاع دادند و بدین ترتیب تحقیقات با حضور مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی برای شناسایی هویت مقتول و دستگیری عامل یا عاملان این جنایت هولناک ادامه یافت. بازپرس شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد از شهروندان خواست چنانچه اطلاعاتی از هویت مقتول با کفش‌های زرشکی دارند با پلیس 110 تماس بگیرند.

انقلاب زمین کشاورزی کفش مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر