کد خبر: 939693 A

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: فردی که به همراه پسرش اقدام به توزیع گسترده مواد مخدر در سطح شهرستان کرج می کرد دستگیر و از مخفیگاه شان بیش از 33 کیلوگرم هروئین کشف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علی عسکری با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مشخص شد فردی به همراه اعضای خانواده اش در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت کرده و به تازگی قصد تحویل مقدار قابل توجهی هروئین را به یکی از مشتریانش در منطقه کیانمهر را دارد که موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تلاش چندین روزه و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در منطقه مهرشهر کرج شده و با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در ادامه ماموران با تعقیب و مراقبت مخفیگاه قاچاقچی های مواد مخدر، متهمان را در حین خروج از منزلشان در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر منتقل کردند.

سرهنگ عسکری بیان کرد: در بازرسی از خودرو و مخفیگاه متهمان مقدار 33 کیلو و 100 گرم هروئین، 33 کیلوگرم مواد پیش ساز هروئین و 13 کیلوگرم مرفین کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با بیان این که پلیس فضا را برای فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر نا امن کرده است، اظهار داشت: شهروندان عزیز در صورت اطلاع از فعالیت فروشندگان مواد مخدر، موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به ماموران اطلاع دهند.

 

کشف مواد مخدر در البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر