کد خبر: 939361 A

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی:

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: تسهیلات 6 میلیون تومانی به رانندگان تاکسی در استان قزوین به منظور جبران بخشی از آسیب های ناشی از ویروس کرونا پرداخت می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، اسماعیل عرشیان اظهار کرد: به علت شیوع ویروس کرونا درآمد رانندگان تاکسی به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش یافته است، این صنف نیز جزو مشاغل آسیب دیده از کرونا محسوب شده و طبق مصوبه ستاد ملی کرونا به منظور جبران بخشی از خسارت وارده به رانندگان تاکسی مقرر شده که مبلغ ۶ میلیون تومان تسهیلات به آنان پرداخت شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ادامه داد: بر اساس پیگیری‌های به عمل آمده، این وام که بازپرداخت آن ۲۴ ماهه است و رانندگان تاکسی برای بازپرداخت این تسهیلات ۴ ماه فرصت تنفس دارند، توسط بانک سینا پرداخت می شود.

عرشیان تصریح کرد: تاکسیرانان دارای سابقه بیمه تامین اجتماعی و فاقد سابقه تامین اجتماعی برای دریافت این وام تا 30 تیر فرصت دارند که در سامانه کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir ثبت نام کنند.

وی بیان کرد: با توجه به پیگیری های به عمل آمده جهت حل مشکل ضامن، تاکسیرانان بدون نیاز به معرفی ضامن و فقط از طریق یک قطعه چک یا سفته می توانند این وام را دریافت کنند.

این مسئول اضافه کرد: از تاکسیرانان عزیز خواهشمندیم به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا هنگام مراجعه به بانک خودکار شخصی و ماسک همراه داشته باشند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

استان قزوین تاکسی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر